Skip to main content

Wszystkie prowadzone warsztaty mają charakter stacjonarny.

Harmonogram warsztatów – miesiąc sierpień 2020r.


Sierpień to ostatni miesiąc warsztatów w tym Podprogramie. Załączamy harmonogram działań planowanych w tym okresie – załącznik.

Harmonogram warsztatów – miesiąc lipiec 2020r.


Kontynuujemy nasze działania związane z warsztatami. Docierają do nas sygnały, że naszym odbiorcom brakuje praktycznych zajęć, podczas których można „popichcić” i nacieszyć się swoją obecnością. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom na ile pozwalają na to zasady bezpieczeństwa. Cieszy nas natomiast fakt, że są osoby, które tęsknią za dawną formą zajęć, znaczy to, że ten model się sprawdził. Mamy nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do dawnego porządku. Póki co zamieszczamy harmonogram na część miesiąca lipca i obiecujemy aktualizować go na bieżąco.

Warsztaty w pierwszej połowie miesiąca lipca 2020- załącznik.

Warsztaty – cały miesiąc lipiec 2020 – załącznik.

Harmonogram warsztatów – miesiąc czerwiec 2020r.


W miesiącu czerwcu 2020r. planujemy przeprowadzenie kolejnych warsztatów. Wciąż, ze względu na wymogi bezpieczeństwa, utrzymujemy założenia grup warsztatowych maksymalnie do 5 osób. Jak dotąd rozwiązanie to sprawdziło się bardzo dobrze. Dzięki mniejszym grupom współpraca pomiędzy trenerem a uczestnikami jest ściślejsza, uczestnicy mogą zadawać  pytania na tematy, które ich szczególnie interesują i zawsze znajduje się czas na ich omówienie.

Harmonogram warsztatów na miesiąc czerwiec znajdziecie Państwo w załączeniu.

Harmonogram warsztatów – miesiąc maj 2020r.


Powoli wracamy do naszych warsztatów. Zachowując wszelkie wymogi bezpieczeństwa zarówno uczestników, jak i prowadzących ograniczyliśmy wielkość grupy uczestników, zakupiliśmy środki ochrony i dezynfekcji. Ograniczamy grupę uczestników do maksymalnie 5 osób na jednych zajęciach. Mamy nadzieję, że wszyscy będą czuli się bezpiecznie, jak również będą mieli możliwość większego zaangażowania w zajęcia.

Harmonogram na maj 2020r.

Harmonogram warsztatów – miesiąc marzec 2020r.


W miesiącu marcu 2020r. zaplanowaliśmy 14 warsztatów (kulinarne i dietetyczno-żywieniowe). Spotykamy się na terenie powiatów: tucholskiego, chojnickiego, kościerskiego, człuchowskiego. Szczegółowe informacje – harmonogram marzec 2020r. Serdecznie zapraszamy.

Harmonogram warsztatów – miesiąc luty 2020r.


W miesiącu lutym 2020r. zaplanowaliśmy 17 warsztatów (kulinarne i dietetyczno-żywieniowe). Spotykamy się na terenie powiatów: tucholskiego, chojnickiego, bytowskiego, świeckiego, człuchowskiego. Szczegółowe informacje – harmonogram luty 2020r. Serdecznie zapraszamy.

Harmonogram warsztatów – miesiąc styczeń 2020r.


Zgodnie wytycznymi (MRPiPS) dla Instytucji Pośredniczącej i beneficjentów dotyczące działań realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2019 informujemy, że z dniem 14.01.2020r. rozpoczynamy realizację działań towarzyszących w ramach Programu POPŻ Podprogram 2019 – na terenie działania OPL, które podpisały umowy. W miesiącu styczniu 2020r. warsztaty odbędą się na terenie powiatów: kościerskiego i chojnickiego. Zaplanowano 16 warsztatów: 3 żywieniowo-dietetyczne, 13 – kulinarnych.

Harmonogram w załączeniu.