Skip to main content

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc MAJ 2018r.

Maj, to nasz ostatni miesiąc warsztatów w tym Podprogramie, zaplanowaliśmy ich aż 15. W tym miesiącu realizujemy następujące warsztaty: 5 – żywieniowo – dietetycznych, 3 – edukacji ekonomicznej oraz 7 – z programu edukacyjnego dotyczącego zdrowego odżywiania i przeciwdziałania marnowaniu żywności.

Powiaty, w których odbędą się spotkania to: kościerski, człuchowski, starogardzki, chojnicki i bytowski.

Podczas warsztatów uczymy się nie tylko poprzez przekazywaną nam wiedzę i doświadczenie trenerów, ale również wymieniamy się doświadczeniami z własnego życia, które znacząco ubogacają te spotkania. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, każdy ma prawo się nie zgodzić. Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań.  Integracja, przygotowywanie posiłków, rozwiązywanie zadań to niewątpliwe zalety dodatkowe naszych spotkań. Zawsze warto wyjść z domu, porozmawiać z innymi ludźmi, posłuchać co mają do powiedzenia a nasze spotkania gwarantują to wszystko i jeszcze więcej. Zapraszamy.

Harmonogram warsztatów dostępny jest : maj 2018r.

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc KWIECIEŃ 2018r.

Harmonogram warsztatów na miesiąc kwiecień przedstawia się zgodnie z załącznikiem. Planujemy przeprowadzenie warsztatów na terenie powiatów: chojnicki i bytowski, w liczbie 13 o tematyce związanej z edukacją ekonomiczną oraz niemarnowaniem żywności, jak również warsztaty żywieniowo-dietetyczne. Zapraszamy do zapoznania się z terminami i miejscami spotkań.

Harmonogram działań towarzyszących- kwiecień 2018

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc MARZEC 2018r.

Miesiąc marzec, to czas kolejnych warsztatów, które na stałe już wpisały się w nasze działania. Uczą się podopieczni naszych organizacji, uczymy się my. Wszystko wskazuje na to, że idea warsztatów stała się nierozerwalną częścią nie tylko samego PO PŻ, ale także naszych codziennych działań.  Prowadzący nasze warsztaty to nie tylko osoby z ogromnym doświadczeniem, wykształceniem w danej tematyce, to pasjonaci, a przede wszystkim osoby, które lubią kontakt z innymi ludźmi. Może dlatego warsztaty wciąż cieszą się takim powodzeniem? Harmonogram z tego powodu ulega modyfikacjom, więc zamieszczamy ten najbardziej aktualny  na dzień 02.03.2018r. (jeżeli zajdą w nim jakiekolwiek zmiany to wyłącznie takie, które spowodują zwiększenie liczby warsztatów i ich lokalizacji). Na tą chwilę planujemy przeprowadzenie warsztatów na terenie powiatów: chojnicki, człuchowski, tucholski, świecki, w liczbie 15 o tematyce związanej z edukacją ekonomiczną oraz niemarnowaniem żywności.

Harmonogram działań towarzyszących – marzec 2018r.

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc LUTY 2018r.

Przed nami kolejny miesiąc i kolejne warsztaty. Tym razem realizowane będą na terenie powiatów: człuchowskiego, kościerskiego, bytowskiego i chojnickiego. Zakładamy przeprowadzenie 16 warsztatów, w tym:

7 kulinarnych,  3 żywieniowo-dietetyczne i 4 edukacji ekonomicznej.

Jak zwykle przewidujemy czas na naukę, wymianę doświadczeń i wspólny posiłek. Dotychczasowi uczestnicy warsztatów zawsze do nas wracają,

utrzymują też kontakt ze sobą nawzajem, co bardzo nas cieszy. Zapraszamy wszystkie osoby zakwalifikowane do Programu, tj. takie, które korzystają z żywności w ramach POPŻ, ponieważ to właśnie dla nich przeznaczone jest tak kompleksowe wsparcie.

Harmonogram warsztatów –  luty 2018r.

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc STYCZEŃ 2018 r.

Na miesiąc styczeń zaplanowaliśmy znacznie więcej warsztatów niż w miesiącu grudniu. Nowy Rok to nowe pomysły i nowe siły do działania. Choć naszym trenerom i koordynatorowi nie brakowało ich i dotąd, to warsztaty w Nowym Roku będą jeszcze bardziej energetyczne!

Zapraszamy jak zawsze wszystkich chętnych, którzy kwalifikują się do naszych działań, a o tym decyduje spełnienie odpowiednich kryteriów (piszemy o nich również na naszej stronie). Najprościej jednak zapytać w swoim ośrodku pomocy społecznej czy w ogóle można, a jeśli tak, to w jaki sposób z nich skorzystać.

Przyjść naprawdę warto.

Atmosfera warsztatów jest zawsze radosna, można się sporo nauczyć, zweryfikować swoje dotychczasowe poglądy i kulinarne przekonania, a przede wszystkim poznać nowych, ciekawych ludzi. Często rozmowy uczestników wykraczają poza zakres tematyki kulinarnej, ale to świetna wartość dodana tego czasu. Nie kosztuje to Was absolutnie nic poza czasem, który poświęcicie na to, żeby z nami być.

W tym miesiącu podopieczni naszych OPLek będą mogli praktycznie uczestniczyć w zaplanowanych dla nich zajęciach ucząc się gotowania, oszczędzania, niemarnowania, zdrowego odżywiania.

W załączonym pliku znajdziecie Państwo harmonogram warsztatów ustalonych na miesiąc styczeń. Spotkań będzie aż 18. Odbędą się one w powiatach: bytowskim, chojnickim, tucholskim, kościerskim i człuchowskim.

Harmonogram działań towarzyszących – styczeń 2018

Dodatkowych informacji w sprawie warsztatów udziela Pani Jolanta Neyman pod nr telefonu 52 39 50 571 lub mailowo dt_bzchojnice@op.pl

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc GRUDZIEŃ 2017r.

Na miesiąc grudzień zaplanowaliśmy kolejne warsztaty w tej edycji Programu PO PŻ. Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy już zdążyli polubić nasze warsztaty, jak i osoby, które nie miały jeszcze okazji spotkać się z nami. Naprawdę warto. Podczas warsztatów można nie tylko wiele się nauczyć i zweryfikować swoją dotyczasową wiedzę, ale przede wszystkim spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze.

Uczestnicy warsztatów będą mogli praktycznie uczestniczyć w zaplanowanych dla nich zajęciach ucząc się gotowania, oszczędzania, niemarnowania, zdrowego odżywiania.

W załączonym pliku znajdziecie Państwo harmonogram warsztatów  ustalonych na miesiąc GRUDZIEŃ. Spotkania odbędą się w tym miesiącu w POWIECIE KOŚCIERSKIM.

Harmonogram działań towarzyszących – grudzień 2017

Dodatkowych informacji w sprawie warsztatów udziela Pani Jolanta Neyman pod nr telefonu 52 39 50 571 lub mailowo dt_bzchojnice@op.pl.

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc LISTOPAD 2017r.

Na miesiąc listopad zaplanowaliśmy kolejne warsztaty w tej edycji Programu PO PŻ. Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy już zdążyli polubić nasze warsztaty, jak i osoby, które nie miały jeszcze okazji spotkać się z nami. Naprawdę warto. Podczas warsztatów można nie tylko wiele się nauczyć i zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę, ale przede wszystkim spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze.

Uczestnicy warsztatów będą mogli praktycznie uczestniczyć w zaplanowanych dla nich zajęciach ucząc się gotowania, oszczędzania, niemarnowania, zdrowego odżywiania.

W załączonym pliku znajdziecie Państwo harmonogram warsztatów  ustalonych na miesiąc listopad. Spotkania odbędą się w powiatach: bytowskim, chojnickim i człuchowskim.

Harmonogram działań towarzyszących – listopad 2017

Dodatkowych informacji w sprawie warsztatów udziela Pani Jolanta Neyman pod nr telefonu 52 39 50 571 lub mailowo dt_bzchojnice@op.pl.

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc PAŹDZIERNIK 2017r.

Na miesiąc październik zaplanowaliśmy kolejne warsztaty w tej edycji Programu PO PŻ. Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy już zdążyli polubić nasze warsztaty, jak i osoby, które nie miały jeszcze okazji spotkać się z nami. Naprawdę warto. Podczas warsztatów można nie tylko wiele się nauczyć i zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę, ale przede wszystkim spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze.

Uczestnicy warsztatów będą mogli praktycznie uczestniczyć w zaplanowanych dla nich zajęciach ucząc się gotowania, oszczędzania, niemarnowania, zdrowego odżywiania.

W załączonym pliku znajdziecie Państwo harmonogram warsztatów  ustalonych na miesiąc październik. Spotkania odbędą się w powiatach: kościerskim, świeckim, chojnickim, człuchowskim.

Harmonogram działań towarzyszących – październik 2017

Dodatkowych informacji w sprawie warsztatów udziela Pani Jolanta Neyman pod nr telefonu 52 39 50 571 lub mailowo dt_bzchojnice@op.pl.

Harmonogram praktycznych warsztatów na miesiąc WRZESIEŃ 2017r.

KOLEJNĄ EDYCJĘ WARSZTATÓW CZAS ZACZĄĆ…

Już we wrześniu spotykamy się na pierwszych w tej edycji Programu PO PŻ warsztatach. Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy już zdążyli polubić nasze warsztaty, jak i osoby, które nie miały jeszcze okazji spotkać się z nami. Naprawdę warto. Podczas warsztatów można nie tylko wiele się nauczyć i zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę, ale przede wszystkim spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze.

Uczestnicy warsztatów będą mogli praktycznie uczestniczyć w zaplanowanych dla nich zajęciach ucząc się gotowania, oszczędzania, niemarnowania, zdrowego odżywiania.

W załączonym pliku znajdziecie Państwo harmonogram warsztatów  ustalonych na miesiąc wrzesień. Spotkania odbędą się w powiatach: kościerskim, człuchowskim, bytowskim.

Harmonogram działań towarzyszących – wrzesień 2017

Dodatkowych informacji w sprawie warsztatów udziela Pani Jolanta Neyman pod nr telefonu 52 39 50 571 lub mailowo dt_bzchojnice@op.pl.